درباره ما

درباره ما

فروشگاه توچال تولز در قدم اول مشاور شما در زمینه خرید و یا مقایسه انواع ابزارآلات ساختمانی و... است. به همین منظور ما پاسخگوی 24 ساعته سوالات و یا مشکلات شما عزیزان می باشیم. مجموعه ما با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و نشان ثبت ملی ( رسانه های دیجیتال) اطمینان لازم برای شما مشتریان گرامی را جهت خرید محصولات فراهم آورده است. شما همچنین ما را در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام و تلگرام می توانید دنبال کنید. ما در کنار شما هستیم تا چیزی را که نیاز دارید به دست آورید!

تاریخچه

توچال تولز یک فروشگاه آنلاین در زمینه ابزارآلات است. از سال 1390 به صورت سنتی، در بازار حسن آباد تهران فعالیت خود را آغاز کرده ایم.

علت راه اندازی

با توجه به نیازهای مردم و پیشروی هرچه بیشتر ارتباطات و همچنین به علت صرفه جویی در وقت و هزینه شما مشتریان عزیز ، به راه اندازی سایت و فروش به صورت آنلاین مبادرت ورزیدیم.

تنوع محصولات

با توجه به اینکه ما امکان همکاری با اکثر برندهای موجود در بازار را دارا هستیم، در بالاترین سطح از نظر تنوع محصولات می باشیم و این امتیاز به شما مشتریان عزیز کمک می کند تا با صرف کمترین وقت، محصول مورد نظر خود را تهیه و دریافت نمایید.

قیمت گذاری عادلانه

از نظر قیمت، ما پایین ترین قیمت ممکن محصولات را ارائه می کنیم چرا که رضایت شما مشتریان عزیز در اولویت است.

تیم فروش

تیم فروش توچال تولز با هدف کسب رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان گرامی تمامی سعی خود را به کار گرفته تا خدمات بهتری را به شما ارائه نماید در همین راستا پاسخگویی 24 ساعته و اطلاع از اخبار روز ابزارآلات را در اختیار شما قرار داده است.

چشم انداز

سعی ما بر این است که با ارائه محصولات مورد نیاز شما در کمترین زمان و بالاترین کیفیت به یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در زمینه ابزارآلات تبدیل شویم تا بتوانیم در سطح گسترده تر و بهتری به شما عزیزان خدمات ارائه کنیم.